داوطلبان

اعلام آمادگی بیش از ۱۵۰ داوطلب برای همکاری با جشنواره

اعلام ستاد نوزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی برای جذب داوطلبانی که قصد کمک به بخش های مختلف برگزاری جشنواره را دارند، با استقبال قابل توجهی از سوی داوطلبان روبرو شد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره نمایش عروسکی، بیش از 150 نفر از شهرهای مختلف کشور برای همکاری با ستاد جشنواره باهدف برگزاری رویدادی پرشور و باشکوه برای خانواده نمایش عروسکی و مخاطبان آن ثبت نام کرده اند.

داوطلبان در بخش های مختلف جشنواره امسال از حضور در سالنهای برگزاری جشنواره و کمک به برگزاری هرچه بهتر رویدادها گرفته تا حضور در فعالیت های ستاد برگزاری و روابط عمومی و حتی همراهی با جشنواره حضور خواهند داشت.

داوطلبان در فستیوال های مهم هنری نقشی اساسی ایفا میکنند و بخش قابل توجهی از شور و شوق و فضای مثبت جشنواره مدیون حضور این گروه پراستعداد و مشتاق خواهد بود.

نوزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران – مبارک که از  22 تا 30 مهرماه سال جاری به دبیری هادی حجازی‌فر در سه بخش نمایش‌های صحنه‌ای ویژه مخاطب بزرگسال، نمایش‌های صحنه ای ویژه مخاطب کودک، نوجوان و خانواده و نمایش های فضای باز برگزار خواهد شد استعدادها و ایده های درخشانی را در این حوزه از سراسر کشور گردهم می‌آورد.

دیدگاه خود را در میان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *