jashnvareh

تسهیلات جدید برای متقاضیان حضور در جشنواره نمایش عروسکی

گروه‌های نمایشی که برای حضور در نوزدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران-مبارک ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند ویدئوی آثارشان را در سالن‌های از پیش تعیین‌شده ضبط کنند.

به گزارش روابط عمومی جشنواره نمایش عروسکی تهران-مبارک، با توجه به اعلام نیاز گروه‌های متقاضی شرکت در جشنواره، ستاد اجرایی نوزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی با انجام مکاتبات و پیگیری‌های لازم، امکان استفاده از سالن‌ها و پلاتوهای نمایش در تهران و شهرستان‌ها را برای ضبط ویدئوی آثار متقاضی حضور در جشنواره فراهم کرده است.

هنرمندان متقاضی در تهران، جهت همکاری در این زمینه به انجمن صنفی سراسری نمایشگران عروسکی و هنرمندان دیگر شهرها با توجه به مکاتبات انجام شده با مدیران کل ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها به این ادارات مراجعه کنند.

در جشنواره امسال، مرحله انتخاب متون حذف شده و آثار متقاضی با ارسال فیلمی از اجرای خود برای شرکت در جشنواره انتخاب خواهند شد، که شرایط و ویژگی‌های فیلم ارسالی به طور کامل در وبسایت جشنواره به آدرس www.Tehranpuppet.com توضیح داده شده است.

نوزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران – مبارک به دبیری هادی حجازی‌فر در سه بخش نمایش‌های صحنه‌ای ویژه مخاطب بزرگسال، نمایش‌های صحنه ای ویژه مخاطب کودک، نوجوان و خانواده و نمایش های فضای باز از 22 تا 30 مهرماه سال جاری برگزار خواهد شد.

دیدگاه خود را در میان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *