بخش مخاطب بزرگسال:

1- آخرین نوار کراپ و کراپ و کراپ / نویسنده: ساموئل بکت / کارگردان: درنا کمالو / تهران
2- آن شب مهتاب / نویسنده و کارگردان: ملیحه زحمتکش و زهرا قربانی / شیراز (مشروط)
3- انیمال / نویسنده و کارگردان: جابر رمضانی / تهران (مشروط)
4- بازی / نویسنده: ساموئل بکت / کارگردان: زهرا عظیمی نیا و وحید حجازی / رشت (مشروط)
5- از دور / نویسنده: سیاوش آزادی / کارگردان: محمد صاحبی / تهران
6- دویست و هشتاد و یکمین شب سال / نویسنده و کارگردان: مرجان پورغلامحسین / تهران
7- رنگ حسرت / نویسنده: مهین بهرامی / کارگردان: فهیمه عابدینی / تهران
8- زنده بگور / نویسنده: صادق هدایت / کارگردان: مریم ایرانمنش / تهران
9- سبز – آبی / نویسنده: رضا فقیهی / کارگردان: مرجان خورسند / تهران
10- شوآف / نویسنده و کارگردان: کاوه مهدوی / تهران
11- شیری در پاریس / نویسنده: بئاتریس آلمانیا / کارگردان: محدثه محفوظی نژاد / تهران
12- کوران / نویسنده: موریس مترلینگ / کارگردان: وحید نفر / تهران
13- ما نیامده بودیم که بجنگیم / نویسنده و کارگردان: سرگل اسلامیان / تهران (مشروط)
14- ماما / نویسنده و کارگردان: الهام سلج محمودی / تهران
15- مثلث / نویسنده: قیس یساقی و محمد جواد مهدیان / کارگردان: قیس یساقی / مشهد
16- میرزا محمد / نویسنده و کارگردان: قاسم تنگسیر نژاد / بوشهر
17- هبوط / نویسنده و کارگردان: مجید بشکال / بندرعباس

 

بخش فضای باز:

۱- آبی کبود / نویسندگان: عرفان خزاعلی و سید سعید موسوی راضی / کارگردان: سید سعید موسوی راضی / تهران (مشروط)
۲- آذربایجان آیین لری / نویسنده و کارگردان: اکبر زابح / مرند
۳- ازدواج پرماجرا / نویسنده و کارگردان: حسین ربیعی / تهران
۴- بوسلمه غول دریاها / نویسنده و کارگردان: فاطمه بحرینی / آبادان
۵- ربات های غول پیکر / نویسنده و کارگردان: حامد زارعان / تهران
۶- زاده قوس فلک است اصفهان / نویسنده و کارگردان: عاطفه نقوی / اصفهان
۷- سرزمین مادریم (سرزمین من ایران) / نویسندگان: سمیه گلباز و داوود بختیاری / کارگردانی گروهی به سرپرستی دکتر فخری / تهران
۸- شکارچی / نویسنده و کارگردان: لیلا بیگوند / تهران
۹- شیلو / نویسنده و کارگردان: فرامرز غلامیان / آران و بیدگل
۱۰- ماجرای گله من / نویسنده و کارگردان: امیرمحمد انصافی / تهران
۱۱- نوازندگان غول پیکر بختیاری/ نویسنده و کارگردان: محسن اکرمی ابرقویی / یزد
۱۲- هله هله کوسه / نویسنده و کارگردان: علی قاضی / مسجد سلیمان
۱۳- یه تار سیبیل / نویسنده و کارگردان: راضیه پاشایی / همدان

 

بخش کودک، نوجوان و خانواده:

۱- ۱۲ دقیقه / نویسنده: بهناز مهدی خواه / کارگردان: حسین قاسمی هنر/ تهران (مشروط)
۲- از کجا آمدیم / نویسنده: مهدی چاکری/ کارگردان: محمد عاقبتی/ تهران (مشروط)
۳- استندی کاغذی/ نویسنده و کارگردان: وحیدرضا قناعتیان/ پاکدشت
۴- پدر چوب / نویسنده و کارگردان: مجید کیمیایی پور/ اصفهان
۵- تاریکی/ نویسندگان: زینب مقیسه و غزاله عبادی/ کارگردان: غزاله عبادی/ تهران
۶- چهچه چلچله چل گیس/ نویسنده: امیر بهبودنیا/ کارگردان: سمیه شیرزادی/ شیراز
۷- دختر کفش عروسکی/ نویسنده: امین رضا ملک محمودی/ کارگردان: امیرافسر شیبانی/ تهران
۸- دختر کوچولو / نویسنده: طیبه آنجدانی/کارگردانان: طیبه آنجدانی، مصطفی الشوکی، محمد کامل/ تهران
۹- دلقک / نویسنده و کارگردان: سعید ابک/ تهران
۱۰- دنیای صد رنگ / نویسنده و کارگردان: حمیدرضا حسینعلی/ تهران
۱۱- دیگ به سر / نویسندگان: الکاهدایت، امیرعباسیان/کارگردان: الکا هدایت/ تهران
۱۲- زمین قلمبه / نویسنده و کارگردان: سمیه یزدانی/ اسلامشهر
۱۳- سگ و گرگ / نویسنده و کارگردان: محمد صمدی/ قروه (مشروط)
۱۴- شازده کوچولو / نویسنده: آنتوان دوسنت اگزوپری/کارگردان: مرضیه درخشان نیا / همدان
۱۵- شب / نویسنده و کارگردان: فاطمه صمصامی/ خوی (مشروط)
۱۶- قورباغه و غریبه / نویسنده و کارگردان: زهرا ناظری/ تهران
۱۷- قیچی که دنبال کار می گشت / نویسنده: محمد حسین ناصر بخت / کارگردان: سعید زین العابدین/ تهران
۱۸- ماهی سیاه کوچولو / نویسنده: نسرین خنجری/ کارگردان: حجت هاشمی/ تهران